Aktuális állások a HiPP Kft.-nél

A gyermekek egészséges táplálásához generációk óta gyártunk kiváló minőségű bébiételeket. Ezt következetesen, az ökológiai termesztés területén úttörő tevékenységünkkel végezzük. Termékeink minőségével és környezetünk védelmével támogatjuk a holnap generációit.

A kiválasztási eljárásban történő részvétel tájékoztatóját a meghirdetett állásokra pályázók az alábbi PDF dokumentumra kattintva olvashatják: PDF megnyitása

Hanságligeten lévő üzemünkbe munkatársat keresünk az alábbi munkakörökbe:

- TARGONCAVEZETŐ

Elvárások:

  • szakmunkás iskolai végzettség
  • elektromos meghajtású targoncavezetői engedély
  • targoncavezetői gyakorlat
  • önálló, feleősségteljes munkavégzés

Munkarend: 2 műszak

Amit kínálunk:

  • Biztos, stabil munkahely, belépéstől határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes jövedelem
  • Emelt szintű műszakpótlék
  • Hűségprémium, év végi juttatás
  • Ingyenes céges buszjárat Csorna, Bősárkány, Mosonmagyaróvár, Jánossomorja vonalon
  • Munkábajárás támogatása

- GÉPKEZELŐ

Feladatok:

  • Címkéző berendezés kezelése és felügyelete a folyamatos gyártás érdekében
  • Technológiai és minőségi szabályok betartása

Elvárások:

  • Min. szakmunkás iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Műszaki  ismeretek, műszaki érzék
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság

    • Ingyenes céges buszjárat Csorna, Bősárkány, valamint Mosonmagyaróvár, Jánossomorja vonalon

    - TAKARÍTÓ

    Feladatok:

    • üzemi étkező, szociális helyiségek, üzemhez tartozó irodahelyiségek megadott gyakoriságú takarítása
    • az elvégzett takarítás dokumentálása

    Elvárások:

    • önálló precíz munkavégzés

    Jelentkezés e-mailbennikoletta.haszonits-gecseihipphu

    Személyesen: Hipp Kft. 9167 Hanságliget, Hipp út 1.