Aktuális állások a HiPP Kft.-nél

A gyermekek egészséges táplálásához generációk óta gyártunk kiváló minőségű bébiételeket. Ezt következetesen, az ökológiai termesztés területén úttörő tevékenységünkkel végezzük. Termékeink minőségével és környezetünk védelmével támogatjuk a holnap generációit.

A kiválasztási eljárásban történő részvétel adatkezelési tájékoztatóját és a nyilatkozatot a meghirdetett állásokra pályázók az alábbi PDF dokumentumra kattintva olvashatják: PDF megnyitása

Hanságligeten lévő üzemünkbe MUNKATÁRSAT KERESÜNK GÉPKEZELŐ MUNKAKÖRBE

Feladatok:

  • Automata berendezés üzemeltetése és felügyelete a folyamatos gyártás érdekében
  • Technológiai és minőségi szabályok betartása

Elvárások:

  • Min. szakmunkás iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság

Amit kínálunk:

  • Biztos, stabil munkahely, belépéstől határozatlan idejű munkaszerződés
  • Emelt szintű műszakpótlék
  • Hűségprémium, év végi juttatás
  • Ingyenes céges buszjárat Csorna-Bősárkány, valamint Mosonmagyaróvár-Jánossomorja vonalon
  • Munkába járás támogatása

Budapesti irodánkba keresünk irodai asszisztens munkatársat.

Hivatkozási szám: 2020/10/ASS

Feltétel:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Kreatív, önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló számítógépes ismeretek (MS Office - Word, Excel, Power Point)
  • Kitűnő kapcsolatteremtési készség
  • Budapesti vagy Budapest környéki lakhely

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • SAP ismeretek

Feladatok:

  • Irodai adminisztráció
  • Adatkezelés, adatrendezés
  • Magyar és angol nyelvű levelezések bonyolítása
  • Prezentációk, statisztikák készítése

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő